1. FISCHER Blog
 2. Novinky a zajímavosti
 3. Nový hit roku 2022! Poznávací zájezdy s CK

Nový hit roku 2022! Poznávací zájezdy s CK

Co se dozvíte?

  Zájem o poznávací zájezdy roste. Proto pro vás CK FISCHER na rok 2022 připravila nový koncept poznávacích zájezdů. Můžete vybírat ze stovek poznávaček různého zaměření a délky do více než 80 zemí světa na 5 kontinentech.

  Nadupaná poznávací dovolená, před kterou si nemusíte sami zajišťovat letenky a transfery, číst recenze na hotely, vyhledávat zajímavá místa, zařizovat průvodce, hlídat aktuální podmínky cestování ani se obávat změny situace. Prostě jen koupíte výhodný poznávací zájezd, který bude odpovídat vašim představám, jako byste si ho sestavili vy sami.

  Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech

  CK FISCHER přichází s jednou z nejrozsáhlejších nabídek poznávacích zájezdů na českém trhu. Ať už vás lákají prodloužené letecké víkendy ve světových metropolích, krásy přírody na Islandu či v Grónsku, polární záře v Laponsku, malebné portugalské ostrovy Madeira a Azory, historická místa stará tisíce let v Egyptě, Jordánsku a Izraeli, zázraky architektury a zajímavá kultura zemí Perského zálivu jako Omán, Katar, Bahrajn či Emiráty nebo exotická krása Karibiku, jihovýchodní Asie či Jihoafrické republiky, u nás si přijdete na své.
   

  Proč na poznávací zájezd 2022 s CK?

  1. Nemusíte se o nic starat – CK díky dlouholetým zkušenostem zajistí program s těmi nejzajímavějšími místy a zážitky, veškerou dopravu, ověřené ubytování i česky mluvícího profesionálního průvodce (spolupracujeme i se světovými cestovateli jako jsou Jan Burian či Ing. Pavel Pavel).
  2. Výhodná cena – díky spolupráci se zahraničními partnery můžete s CK dosáhnout na zajímavé ceny.
  3. Jistota silného partnera – s CK, která má řádné zajištění proti úpadku a zázemí silného majitele, můžete cestovat za poznáním zcela bez starostí.
   
  Okružní a kombinované zájezdy

  Okružní a kombinované zájezdy

  • Aktivní poznávání nebo kombinace s pobytem u moře
  • Délka zájezdů od 7 do 14 nocí
  • Egypt, Maroko, Jordánsko, Izrael, Čína, USA, Mexiko, Kostarika, Kuba, Madeira, Maďarsko a další destinace

  Okružní a kombinované poznávačky

  Vydejte se do země faraonů

  Kdo by nechtěl alespoň jednou v životě spatřit egyptské pyramidy, Alexandrii, slavný Luxor a chrám v Karnaku, Údolí králů, skalní chrámy v Abú Simbel a další úchvatné památky z dob faraonů? V rámci dvanáctidenního poznávacího zájezdu do Egypta to můžete stihnout všechno a ještě k tomu si užít koupání v Rudém moři. A aby o pořádné zážitky nebyla nouze, můžete si také vyzkoušet spaní na lodi, navštívit orientální parfumerii, svézt se koňskou drožkou, spatřit, jak se vyrábí papyrus a alabastr. A to zdaleka není vše!

  4* zájezd za faraony 5* zájezd za faraony

  Pyramidy v Gíze
  Karnak, Luxor
  shutterstock_1150431401.jpg
  Náš tip: Prohlédněte si sedmičku památek UNESCO pro vaši dovolenou v Egyptě.

  Poznejte krásy Izraele

  Izrael, země nejvýznamnějších památek mnoha světových náboženství, přírodních unikátů, krásné architektury a pozoruhodné historie. Jestli chcete, aby byl váš poznávací zájezd skutečně nabitý neskutečnými zážitky, zvolte Izrael. Právě zde můžete na vlastní oči spatřit Jeruzalém, Zeď nářků, Herodesovu pevnost Massada, bílou architekturu Tel Avivu, Bahaiské zahrady v Haifě, křižáckou pevnost v Akko - Akra, projít se pouští, kde si budete připadat jako na výletě do budoucnosti nebo "levitovat" při koupání v Mrtvém moři.

  Za poznáním do Izraele

  Panorama Starého města na západní zdi a Chrámová hora v Jeruzalémě, Izrael
  Krystaly soli v Mrtvém moři
   
  Prodloužené víkendy

  Prodloužené víkendy

  • Evropské i světové metropole letecky s průvodcem
  • Z Prahy a nově i z Brna
  • Délka zájezdů 2 až 4 noci
  • Barcelona, Paříž, Řím, Benátky, Florencie, Lisabon, Istanbul, Madeira, New York, Istanbul, Ammán a další destinace

  Víkendové poznávací zájezdy

  Na skok do New Yorku

  Evropské metropole jsou víkendová poznávací klasika, ale co když vás láká Amerika a nemáte času nazbyt? Žádný problém. Prodloužený víkend vám CK FISCHER zařídí i v New Yorku. Během 4 dnů vás průvodce vezme na plavbu lodí okolo Manhattanu, odkud uvidíte Bronx, Queens, Brooklyn, Staten Island a sochu Svobody. Následuje prohlídka míst jako Times Square, Broadway, Empire State Building, Iron Building, Central Park, Dakota, Plaza Hotel, Fifth Avenue a Rockefeller Center. Čas vám zbyde i na návštěvu muzeí, galerií a dalších turistických atrakcí nebo dokonce na let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody.

  Za poznáním do New Yorku

  Socha svobody a panorama Manhattanu
  Central Park, New York
   
  Poznávačky pro rodiny

  Poznávačky pro rodiny

  • Poznávání uzpůsobené na míru rodinám se staršími dětmi
  • Zábavní parky nebo programy speciálně koncipované pro menší zákazníky
  • Délka zájezdů od 4 do 9 nocí
  • Maďarsko, Madeira, Jordánsko, Izrael, Čína, USA, Mexiko, Kostarika a další destinace

  Poznávací zájezdy pro rodiny

  Objevte pestrobarevnou Madeiru

  Ostrov věčného jara nebo také perla Atlantiku – Madeira se díky své kráse pyšní mnoha pochvalnými přízvisky a vzhledem k celoročně příjemnému počasí, přijatelné době letu, bezpečnosti, pestrobarevné přírodě a pohádkovým madeirským domkům je skvělým tipem na poznávací zájezdy 2022 pro rodiny se staršími dětmi.

  Za poznáním na Madeiru

  Tradiční madeirské domy
  Madeira

  Tajemství mayských měst

  Pokud vás s rodinou lákají exotičtější dálavy, naším tipem na poznávací zájezd s CK je Mexiko. Mayské město Tulum, úžasná cesta podzemním světem Xibalbá s prehistorickými nástěnnými malbami, Uxmal s Pyramidou kouzelníka a Želvím domem, Campeche s patricijskými domy, přírodní rezervace Celestún s mangrovníky a plameňáky, bílé město Mérida, koupání unikátním podzemním jezeře cenote a konečně hlavní město mayské kultury Chichén Itzá s Chrámem válečníků a velkou pyramidou Kukulkán – to všechno zanechá ve vás i vašich dětech dojem do konce života.

  Poznávací zájezd do Mexika

  Chichén Itzá
  Campeche
  Cenote u Chichén Itzá
  Plameňáci v rezervaci Celestún
   
  Zážitková dovolená

  Zážitková dovolená

  • Zájezdy spojené s golfem, potápěním, gastroturistikou, cyklistikou a dalšími zážitky
  • Délka zájezdů od 4 do 9 nocí
  • Madeira, Maďarsko, Kostarika, USA, Maroko, Egypt, Jordánsko, Izrael, Čína a další destinace

  Zážitkové poznávací zájezdy

  Poznejte Čínu z rychlovlaku

  Naším tipem na zážitkový poznávací zájezd na rok 2022 je „Metropole Číny rychlovlakem“. Během týdenního zájezdu spatříte na vlastní oči to nejzajímavější z Pekingu, Velkou čínskou zeď, pohřební údolí dynastie Ming, olympijské stadiony, historické město Su-čou, vodní vesnici i Šanghaj. Projedete se nejen rychlovlakem, ale také rikšou a lodí, prohlédnete si Zahrady mistra rybářských sítí, výrobu hedvábí a ochutnáte pekingskou kachnu.

  Poznávací zájezd do Číny

  Rychlovlak v Pekingu
  Šanghaj
  Avatar
  27. 12. 2021
  Klára Vacek

  Líbí se vám náš článek?
  Sdílejte ho na sociálních sítích a buďte také inspirací pro ostatní!