1. FISCHER Blog
 2. Novinky a zajímavosti
 3. Hit roku 2023! Poznávací zájezdy s CK

Hit roku 2023! Poznávací zájezdy s CK

Co se dozvíte?

  Zájem o poznávací zájezdy roste. Proto CK FISCHER i v roce 2023 pokračuje s realizací poznávacích zájezdů, kde si to svoje najde úplně každý. Můžete vybírat ze stovek poznávaček různého zaměření a délky do více než 80 zemí světa na 5 kontinentech.

  Nadupaná poznávací dovolená, před kterou si nemusíte sami zajišťovat letenky a transfery, číst recenze na hotely, vyhledávat zajímavá místa, zařizovat průvodce, hlídat aktuální podmínky cestování ani se obávat změny situace. Prostě jen koupíte výhodný poznávací zájezd, který bude odpovídat vašim představám, jako byste si ho sestavili vy sami.

  Více než 80 zemí světa na 5 kontinentech

  CK FISCHER má jednu z nejrozsáhlejších nabídek poznávacích zájezdů na českém trhu. Lákají-li vás prodloužené letecké víkendy ve světových metropolích, objevování nádherné přírody Korsiky, Azorských ostrovů, Skotska či Norska, romantika v Římě, Stockholmu, Lisabonu nebo ve francouzské Provence, krásy panenského Islandu i neuvěřitelná historie a kultura Jordánska, Izraele, Malty nebo španělské Andalusie, poznávání exotických zemí jako Vietnam, Thajsko, Kuba, Mexiko či Peru, u nás si přijdete na své.

  Ať už je váš cestovatelský sen jakýkoliv, s námi si ho můžete splnit.

  Proč na poznávací zájezd 2023 s CK?

  1. Nemusíte se o nic starat – CK díky dlouholetým zkušenostem zajistí program s těmi nejzajímavějšími místy a zážitky, veškerou dopravu, ověřené ubytování i česky mluvícího profesionálního průvodce (spolupracujeme i se světovými cestovateli jako jsou Jan Burian či Ing. Pavel Pavel).
  2. Výhodná cena – díky spolupráci se zahraničními partnery můžete s CK dosáhnout na zajímavé ceny.
  3. Jistota silného partnera – s CK, která má řádné zajištění proti úpadku a zázemí silného majitele, můžete cestovat za poznáním zcela bez starostí.
   
  Okružní a kombinované zájezdy

  Okružní a kombinované zájezdy

  • Aktivní poznávání nebo kombinace s pobytem u moře
  • Délka zájezdů od 7 do 14 nocí
  • Egypt, Maroko, Jordánsko, Izrael, Čína, USA, Mexiko, Kostarika, Kuba, Madeira, Maďarsko, Francie, Itálie a další destinace

  Okružní a kombinované poznávačky

  Vydejte se na Azurové pobřeží a do velkého kaňonu

  Francouzské Azurové pobřeží a jeho okolí ukrývá nebývalé množství zajímavostí. S námi v rámci pětidenního zájezdu uvidíte luxusní města Nice a Monako i úchvatný kaňon Grand Canyon du Verdon. V Nice se projdete po slavném pobřežním bulváru Promenade des Anglais nebo nakoupíte na květinovém a zeleninovém trhu v Cours Saleya, v Monaku se seznámíte s vyhlášeným kasinem, neorománskou katedrálou, pevností Fort Antoine, botanickou zahradou či oceánografickým muzeem. Vrchol zájezdu představuje výlet do jednoho z nejhlubších evropských kaňonů Verdonu.

   
  Nice, Francie
  Monako, Francie
  nove-poznavaci-zajezdy-verdon.jpg
   

  Poznejte krásy Sicílie

  Největší středomořský ostrov Sicílie se pyšní celou řadou podivuhodných lokalit přírodního, historického i zábavního charakteru. Poznávací zájezd na Sicílii vám odhalí všechna její důležitá tajemství: metropoli Palermo, baziliku v Monreale, rybářské městečko Acicastello, archeologický park Údolí chrámů (UNESCO), hrad Castello di Lombardia, malebnou Taorminu a samozřejmě hlavní dominantu, nejvyšší evropský vulkán Etnu. Lodí se vypravíte za koupáním a na Liparské ostrovy s další věhlasnou sopkou Stromboli.

     
  Etna, Sicílie
  Monreale, Sicílie
   
  Prodloužené víkendy

  Prodloužené víkendy

  • Evropské i světové metropole letecky s průvodcem
  • Z Prahy i z Brna
  • Délka zájezdů 2 až 4 noci
  • Barcelona, Paříž, Londýn, Řím, Benátky, Florencie, Lisabon, Istanbul, Madeira, New York, Istanbul, Ammán a další destinace

  Víkendové poznávací zájezdy

  Na skok do Londýna

  Evropské metropole jsou víkendová poznávací klasika, proč se tedy na pár dní nepodívat do britského hlavního města nad Temží? Zvlášť, když v něm vedle světoznámých historických památek každoročně přibývají nové a nové turistické atrakce? V Londýně se s průvodcem podíváte na katedrálu St. Paul a Buckinghamský palác, projdete se po mostě Tower Bridge, zavítáte do pulsující čtvrtě Soho nebo patrovým double-deckrem zajedete překročit nultý poledník v Greenwichi. Zároveň se můžete těšit na vyhlídky Sky Garden a The garden at 120, prohlídku muzea voskových figurín Madame Tussauds či jízdu obřím kolem London Eye. Milovníci filmů o Harrym Potterovi navštíví studia Warner Bros v Leavesdenu, kde se slavná série natáčela.

       
  Tower Bridge, Londýn
  London Eye, Londýn
   
  Poznávačky pro rodiny

  Poznávačky pro rodiny

  • Poznávání uzpůsobené na míru rodinám se staršími dětmi
  • Zábavní parky nebo programy speciálně koncipované pro menší zákazníky
  • Délka zájezdů od 4 do 9 nocí
  • Maďarsko, Madeira, Jordánsko, Izrael, Čína, USA, Mexiko, Kostarika a další destinace

  Poznávací zájezdy pro rodiny

  Objevte pestrobarevnou Madeiru

  Ostrov věčného jara nebo také perla Atlantiku – Madeira se díky své kráse pyšní mnoha pochvalnými přízvisky a vzhledem k celoročně příjemnému počasí, přijatelné době letu, bezpečnosti, pestrobarevné přírodě a pohádkovým madeirským domkům je skvělým tipem na poznávací zájezdy 2023 pro rodiny se staršími dětmi.

   
  Tradiční madeirské domy
  Madeira

  Velký okruh Mexikem

  Pokud vás s rodinou lákají exotičtější dálavy, naším tipem na poznávací zájezd s CK je Mexiko. Megapole Ciudad de México, biosférická rezervace Tehuacán, pohoří Sierra Madre del Sur, pláže Pacifiku, bývalé královské město San Cristobal de Las Casas, mayské město Tulum, bílé město Mérida, koupání v unikátním podzemním jezeře cenote a konečně hlavní město mayské kultury Chichén Itzá s Chrámem válečníků a velkou pyramidou Kukulkán – to všechno zanechá ve vás i vašich dětech dojem do konce života.

   
  Chichén Itzá
  Campeche
  Cenote u Chichén Itzá
  Plameňáci v rezervaci Celestún
   
  Zážitková dovolená

  Zážitková dovolená

  • Zájezdy spojené s golfem, potápěním, gastroturistikou, cyklistikou a dalšími zážitky
  • Délka zájezdů od 4 do 9 nocí
  • Madeira, Maďarsko, Kostarika, USA, Maroko, Egypt, Jordánsko, Izrael, Čína a další destinace

  Zážitkové poznávací zájezdy

  Peruánská odyssea

  Naším tipem na zážitkový poznávací zájezd na rok 2023 je „Peruánská odyssea“. Během dvoutýdenního zájezdu spatříte na vlastní oči to nejzajímavější z hlavního města Limy v čele s prezidentským a arcibiskupským palácem na náměstí Plaza Mayor, akvadukt Cantalloc starý 1 500 let, bájné jezero Titicaca, zasněžené Andy, dávné centrum říše Inků a nejkrásnější peruánské město Cuzco i jeden z nejhlubších kaňonů světa Colca. Odpočinete si v termálních pramenech La Calera, vydáte se s indiány kmene Aymara na plovoucí ostrovy Uros, na vyhlídkové plavbě k ostrovům Islas Ballestas uvidíte kolonie lvounů, tučňáků a dalších mořských ptáků. A chybět samozřejmě nebude nejznámější archeologické místo Jižní Ameriky, po staletí v džungli ukryté Machu Picchu.

   
  Colca, Peru
  Machu Picchu, Peru
  klara.vacek
  13. 1. 2023

  Líbí se vám náš článek?
  Sdílejte ho na sociálních sítích a buďte také inspirací pro ostatní!