Novinky a zajímavosti

Nejnovější článek

Kam v létě 2022 s dětmi? Na magické prázdniny k moři!

Tipy a inspirace | 24. 9. 2021
To mě zajímá

Kam v létě 2022 s dětmi? Na magické prázdniny k moři!

Každý rok pro děti pod značkou FISCHER připravujeme prázdniny na nové téma. A léto 2022 bude doslova magické. Vezmeme vás do světa čar a kouzel, kde vaše ratolesti zažijí pohádkové dobrodružství u moře.

Tipy a inspirace | 24. 9. 2021To mě zajímá

Španělsko na talíři: ochutnejte top španělské speciality

Tapas, paella, gazpacho, churros, jamón, sangria… Sbíhají se vám sliny? Mrkněte se, co ze španělských specialit stojí za to ochutnat a jak jíst na dovolené jako pravý Španěl.

Novinky a zajímavosti10. 9. 2021
To mě zajímá

Aplikace Covid info: kam můžu cestovat a za jakých podmínek?

Díky appce Covid info okamžitě zjistíte, co potřebujete na cestu a jak bude vypadat vaše dovolená. A jestli ještě váháte, kam pojedete, využijte srovnávač destinací a vyberte si ideální místo k pobytu podle přijatých opatření.

Novinky a zajímavosti15. 7. 2021
To mě zajímá

Cestování s covid pasem od 1. 7.

Co je to covid pas? Jak a kde ho získat a kolik to stojí? Kde všude ho využijete? Přečtěte si našeho průvodce covid pasem na dovolenou od A do Z.

Novinky a zajímavosti28. 6. 2021
To mě zajímá

Rychlé covid testy u letiště k zájezdům od 90 Kč

K našim zájezdům nabízíme pohodlné testování přímo u letiště vč. PCR testu na počkání. Přečtěte si důležité informace o covid testech a zjistěte, kam je test potřeba, jak testování probíhá a kolik stojí.

Novinky a zajímavosti23. 6. 2021
To mě zajímá

Z naší nabídky: oblíbené hotely u moře po rekonstrukci

Podívejte se, které z nejpopulárnějších hotelů v naší nabídce prošly celkovou rekonstrukcí a opět „voní“ novotou. Třeba mezi nimi najdete právě váš oblíbený hotel nebo si vyberete nového favorita na dovolenou u moře.

Novinky a zajímavosti31. 5. 2021
To mě zajímá

Žádné testy na covid pro očkované! Kam cestovat?

Přinášíme vám přehled FISCHER destinací dostupných pro očkované bez omezení.

Novinky a zajímavosti17. 5. 2021
To mě zajímá

FISCHER Awards: kam Češi cestují nejraději?

Představujeme vám naše bestsellery pro rodiny s dětmi, páry i náročné dovolenkáře. Podívejte se na nejoblíbenější destinace a hotely s nejlepším poměrem kvality a ceny!

Novinky a zajímavosti14. 1. 2021
To mě zajímá

Nejzajímavější vánoční zvyky na světě

Smažené housenky místo cukroví, poleno kakající dárky, štědrovečerní večeře v KFC nebo bruslařské závody do kostela. Přečtěte si o 12 nejbizarnějších vánočních tradicích na světě!

Novinky a zajímavosti22. 12. 2020
To mě zajímá

16 zajímavostí, které jste nevěděli o Zanzibaru

Při bližším pohledu na Zanzibar objevíte řadu překvapivých faktů, zajímavostí a nečekaných souvislostí. Prozkoumejte ho s námi podrobněji.

Novinky a zajímavosti13. 11. 2020
To mě zajímá

Udělejte si Havaj doma!

Současná situace tropické dovolené právě nefandí, ale kdo tvrdí, že havajské vůně a chutě nemůžete vyzkoušet i doma? Namíchejte si Poke bowl a Blue Hawaii a udělejte si Havaj v obýváku!

Novinky a zajímavosti29. 10. 2020
To mě zajímá

Živě: procestujte svět prostřednictvím webkamer

Nalaďte se na jeden z nejlepších živých video kanálů a procestujte s námi svět online – od Niagarských vodopádů přes krásy Benátek až po skotačení pand v Číně.

Novinky a zajímavosti14. 10. 2020
To mě zajímá

Bez kontaktu aneb nová pravidla a opatření v letadlech

Cestování letadlem nyní vypadá trochu jinak, než jste byli zvyklí. Jaká antikoronavirová opatření a nová bezpečnostní pravidla fungují na palubě letadel?

Novinky a zajímavosti15. 6. 2020
To mě zajímá

Nejvyšší útesy, nejstarší klášter a jiné rekordy Kanárských ostrovů

Víte, kde jsou nejvyšší útesy, nejzáhadnější stavba, největší jeskyně nebo nejkrásnější pláž na Kanárských ostrovech? Na dalších řádcích vám odhalíme i jiné rekordy tohoto prázdninového ráje v Atlantiku.

Novinky a zajímavosti9. 6. 2020
To mě zajímá

Dezinfekce a odstupy. Jak to vypadá na plážích?

Když letos na pláž, tak jedině zodpovědně. Na plážích s ohledem na současnou situaci platí opatření, která mají zamezit případnému šíření koronaviru. Jak to na plážích funguje?

Novinky a zajímavosti1. 6. 2020
To mě zajímá

Jaké jsou nejlepší aplikace na cestování?

Také už se opět vidíte na cestách? I my nedočkavě vyhlížíme zlepšení situace. Zdraví je na prvním místě, takže musíme být trpěliví, ale proč nevyužít volného času k přípravě? Zpříjemněte si čekání pořízením nejlepších aplikací na cestování!

Novinky a zajímavosti6. 5. 2020
To mě zajímá

Ostrov panenek: pohádka nebo noční můra?

Máte rádi hororové příběhy? A už jste slyšeli ten o mexickém Isla de las Muñecas? „Ostrov panenek“ nebyl turistickým webem stanice CNN zařazen mezi sedm nejděsivějších míst na světě jen tak pro nic za nic.

Novinky a zajímavosti30. 4. 2020
To mě zajímá