covid

Nejnovější článek

Bez kontaktu aneb nová pravidla a opatření v letadlech

Novinky a zajímavosti | 15. 6. 2020
To mě zajímá

Bez kontaktu aneb nová pravidla a opatření v letadlech

Cestování letadlem nyní vypadá trochu jinak, než jste byli zvyklí. Jaká antikoronavirová opatření a nová bezpečnostní pravidla fungují na palubě letadel?

Novinky a zajímavosti | 15. 6. 2020To mě zajímá

10 tipů, jak se bránit koronaviru při cestování letadlem

Od výběru letu přes dopravu na letiště až po bezpečnostní zásady na cestě. Přečtěte si našich 10 tipů, jak se bránit koronaviru při cestování letadlem.

Rady na cestu6. 1. 2021
To mě zajímá

Cestování s covid pasem od 1. 7.

Co je to covid pas? Jak a kde ho získat a kolik to stojí? Kde všude ho využijete? Přečtěte si našeho průvodce covid pasem na dovolenou od A do Z.

Novinky a zajímavosti28. 6. 2021
To mě zajímá

Jak se připravit na první cestu po koronaviru? 

Cestování v současné době přináší nové výzvy. Když se však dobře připravíte, není důvod se obávat. Máme pro vás tipy, co udělat před první cestou a jak zůstat na dovolené v bezpečí.

Rady na cestu15. 7. 2020
To mě zajímá

Dezinfekce a odstupy. Jak to vypadá na plážích?

Když letos na pláž, tak jedině zodpovědně. Na plážích s ohledem na současnou situaci platí opatření, která mají zamezit případnému šíření koronaviru. Jak to na plážích funguje?

Novinky a zajímavosti1. 6. 2020
To mě zajímá

Spouštíme cestovatelskou appku Covid info

Díky nové appce okamžitě zjistíte, co přesně potřebujete na cestu a jak bude vypadat vaše dovolená. A jestli ještě váháte, kam pojedete, využijte srovnávač destinací a vyberte si ideální místo k pobytu podle přijatých opatření.

Novinky a zajímavosti15. 7. 2021
To mě zajímá

Rychlé covid testy u letiště k zájezdům od 90 Kč

K našim zájezdům nabízíme pohodlné testování přímo u letiště vč. PCR testu na počkání. Přečtěte si důležité informace o covid testech a zjistěte, kam je test potřeba, jak testování probíhá a kolik stojí.

Novinky a zajímavosti23. 6. 2021
To mě zajímá