1. FISCHER Blog
 2. Novinky a zajímavosti
 3. Žádné testy na covid pro očkované! Kam cestovat?

Žádné testy na covid pro očkované! Kam cestovat?

Co se dozvíte?

  Přinášíme vám přehled destinací, do kterých s námi mohou očkování proti onemocnění covid-19 cestovat bez omezení. Žádné testy či karanténa před odletem nebo po příletu na dovolenou. Mrkněte se, kde si s očkováním můžete užít dovolenou naprosto bez starostí jako před covidovou pandemií.

  Pokud je očkování ke vstupu vyžadováno, akceptují až na občasné výjimky všechny země EU pro vstup covid pasy (se záznamem o provedeném očkování, testování či prodělání onemocnění covid-19).

  Provedené očkování je nutné doložit písemným potvrzením v anglickém jazyce o kompletní vakcinaci (obvykle po 2. dávce) vakcínou schválenou Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA), přičemž od završení vakcinace uplynulo minimálně 14 dní.

  Tunisko

  Tunisko

  Tunisko, oblíbená africká destinace, je pro cestující s dokončeným očkováním proti covid-19 dostupná bez nutnosti testu a karantény. Užijete si zde slunečné počasí po celou letní sezónu, nádherné pláže a hotely se službami all inclusive. Mezi nejoblíbenější dovolenkové letovisko se řadí ostrov Djerba. Nabízí dlouhé písečné pláže i klidná a relaxační střediska. Každý si zde najde to své. Od odpočinku na pláži přes zábavu v hotelových resortech. Tunisko už čeká na vaši návštěvu.

  Náš tip: Přečtěte si článek o oblastech Tuniska a vyberte si svoji dovolenou podle vašich představ.

  Senegal

  Senegal

  Další africkou zemí, kam mohou očkovaní bez negativního testu, je Senegal. Budete ohromeni jeho nedotčenou přírodou, tropickými plážemi, originální kuchyní a tradiční kulturou. Poleťte poznat tento africký klenot.

  Zanzibar

  Zanzibar

  Zanzibar je vyhlášený svými bílými plážemi, slunečným počasím a svou kuchyní. Momentálně mohou očkovaní cestující vyrazit na dovolenou na Zanzibar bez negativního testu. Neváhejte a poleťte poznat Zanzibar a jeho nádhernou přírodu.

  Náš tip: Přečtěte si článek o 16 zajímavostech, které jste o Zanzibaru nevěděli.

  Srí Lanka

  Srí Lanka

  Poleťte poznat exotickou Srí Lanku. Čekají na vás úchvatné pláže, tyrkysově modré moře, krásná příroda v džunglích a samozřejmě super počasí. Cestující, kteří jsou očkovaní, se nemusí před odletem prokazovat negativním testem na covid-19. Na nic nečekejte a vyrazte na Srí Lanku.

  Bali

  Bali

  Bali, to jsou úchvatné přírodní scenérie, rýžová pole, pralesy, nádherné pláže a hlavně mnoho zážitků. Očkovaní cestující již před odletem nemusí předkládat negativní test. Nečekejte a vyrazte na Bali, bude se vám tady líbit.

  Keňa

  Keňa

  Vydejte se s námi do Keni, v srdci Afriky budete okouzleni nádhernými plážemi, safari a dechberoucí přírodou. Nyní očkovaní cestující nemusí předkládat negativní test na covid. Užijte si tuto nádhernou zemi, díky rovníkové poloze tu na vás čeká báječné počasí po celý rok.

  Seychely

  Seychely

  Seychely jsou nyní pro očkované cestující dostupné bez překládání negativního testu. Vyberte si některý z ostrovů a nechte se okouzlit nádhernými plážemi, krásným počasí, přírodou a turistickými zajímavostmi.

  USA

  USA

  Vydejte se s námi na dovolenou do Spojených států amerických. Třetí největší země světa nabízí spoustu zažitků, turistických atrakcí a nyní pro očkované bez nutnosti předkládání negativního PCR testu před odletem. Vyberte si z nepřeberné nabídky toho, co USA nabízí. Poleťte zažít americký sen.

  Státy dostupné bez testu a očkování

  Může se stát, že budu test přece jen potřebovat?

  Pozor, i v případě, že daná země či destinace přijímá očkované cestující na své území bez omezení, letecké společnosti mohou mít výjimky.

  Podmínky vstupu do destinací a návratu zpět do ČR pravidelně aktualizujeme na našem covid infu.

  Vyberte si dovolenou podle vašich představ, ať cestujete v páru, jako jednotlivec nebo s rodinou. Do ČR se momentálně můžete vrátit bez omezení ze všech zemí. Už vám nebrání nic k tomu, abyste mohli vycestovat do zahraničí.

  Líbí se vám náš článek?
  Sdílejte ho na sociálních sítích a buďte také inspirací pro ostatní!