Novinky a zajímavosti

Nejnovější článek

Živě: procestujte svět prostřednictvím webkamer

Novinky a zajímavosti | 14. 10. 2020
To mě zajímá

Živě: procestujte svět prostřednictvím webkamer

Nalaďte se na jeden z nejlepších živých video kanálů a procestujte s námi svět online – od Niagarských vodopádů přes krásy Benátek až po skotačení pand v Číně.

Novinky a zajímavosti | 14. 10. 2020To mě zajímá

Pár minut a je to. Testu na covid se bát nemusíte

Některé státy chrání zdraví svých obyvatel a turistů povinností podstoupit před vstupem na území země test na koronavirus. Kam je test potřeba, kde a za kolik ho podstoupit a jak to probíhá?

Novinky a zajímavosti21. 8. 2020
To mě zajímá

Znovu otevřené a bezpečné Tunisko: už to jde bez testu!

První africká vlaštovka je tady! Tunisko zatočilo s koronavirem a otevírá se organizované turistice bez nutnosti podstoupit test na koronavirus při cestě tam i zpět do ČR. Podívejte se, jak to v Tunisku nyní funguje a jaké jsou vstupní požadavky.

Tipy a inspirace4. 8. 2020
To mě zajímá

Bez kontaktu aneb nová pravidla a opatření v letadlech

Cestování letadlem bude v letošní sezóně vypadat trochu jinak, než jste zvyklí. Jaká antikoronavirová opatření a nová bezpečnostní pravidla budou fungovat na palubě letadel?

Novinky a zajímavosti15. 6. 2020
To mě zajímá

Nejvyšší útesy, nejstarší klášter a jiné rekordy Kanárských ostrovů

Víte, kde jsou nejvyšší útesy, nejzáhadnější stavba, největší jeskyně nebo nejkrásnější pláž na Kanárských ostrovech? Na dalších řádcích vám odhalíme i jiné rekordy tohoto prázdninového ráje v Atlantiku.

Novinky a zajímavosti9. 6. 2020
To mě zajímá

Dovolená v Řecku letos bude!

Máme pro vás skvělou zprávu – i toto léto si můžete užít prázdniny v Řecku! Jak to bude v prázdninových letoviscích vypadat a jaká jsou zavedena antikoronavirová opatření pro zajištění ochrany zdraví turistů?

Novinky a zajímavosti5. 6. 2020
To mě zajímá

Dezinfekce a odstupy. Jak to vypadá na otevřených plážích?

Když letos na pláž, tak jedině zodpovědně. Spolu s otevíráním prvních pláží začala platit nová opatření, která mají zamezit šíření koronaviru. Jak to na otevřených plážích funguje?
 

Novinky a zajímavosti1. 6. 2020
To mě zajímá

Kam je možné cestovat?

Kam je v současnosti možné z ČR cestovat a za jakých podmínek?

Novinky a zajímavosti27. 5. 2020
To mě zajímá

Jaké jsou nejlepší aplikace na cestování?

Také už se opět vidíte na cestách? I my nedočkavě vyhlížíme zlepšení situace. Zdraví je na prvním místě, takže musíme být trpěliví, ale proč nevyužít volného času k přípravě? Zpříjemněte si čekání pořízením nejlepších aplikací na cestování!

Novinky a zajímavosti6. 5. 2020
To mě zajímá

Ostrov panenek: pohádka nebo noční můra?

Máte rádi hororové příběhy? A už jste slyšeli ten o mexickém Isla de las Muñecas? „Ostrov panenek“ nebyl turistickým webem stanice CNN zařazen mezi sedm nejděsivějších míst na světě jen tak pro nic za nic.

Novinky a zajímavosti30. 4. 2020
To mě zajímá