Novinky a zajímavosti

Nejnovější článek

FISCHER Awards: kam Češi cestují nejraději?

Novinky a zajímavosti | 14. 1. 2021
To mě zajímá

FISCHER Awards: kam Češi cestují nejraději?

Představujeme vám naše bestsellery pro rodiny s dětmi, páry i náročné dovolenkáře. Podívejte se na nejoblíbenější destinace a hotely s nejlepším poměrem kvality a ceny!

Novinky a zajímavosti | 14. 1. 2021To mě zajímá

Nejzajímavější vánoční zvyky na světě

Smažené housenky místo cukroví, poleno kakající dárky, štědrovečerní večeře v KFC nebo bruslařské závody do kostela. Přečtěte si o 12 nejbizarnějších vánočních tradicích na světě!

Novinky a zajímavosti22. 12. 2020
To mě zajímá

Pár minut a je to. Testu na covid se bát nemusíte

Kam je test potřeba, jak testování probíhá a kde vyjde nejlevněji? Nově testy za zvýhodněnou cenu od 490 Kč přímo u letiště!

Novinky a zajímavosti8. 12. 2020
To mě zajímá

16 zajímavostí, které jste nevěděli o Zanzibaru

Při bližším pohledu na Zanzibar objevíte řadu překvapivých faktů, zajímavostí a nečekaných souvislostí. Prozkoumejte ho s námi podrobněji.

Novinky a zajímavosti13. 11. 2020
To mě zajímá

Udělejte si Havaj doma!

Současná situace tropické dovolené právě nefandí, ale kdo tvrdí, že havajské vůně a chutě nemůžete vyzkoušet i doma? Namíchejte si Poke bowl a Blue Hawaii a udělejte si Havaj v obýváku!

Novinky a zajímavosti29. 10. 2020
To mě zajímá

Živě: procestujte svět prostřednictvím webkamer

Nalaďte se na jeden z nejlepších živých video kanálů a procestujte s námi svět online – od Niagarských vodopádů přes krásy Benátek až po skotačení pand v Číně.

Novinky a zajímavosti14. 10. 2020
To mě zajímá

Bez kontaktu aneb nová pravidla a opatření v letadlech

Cestování letadlem nyní vypadá trochu jinak, než jste byli zvyklí. Jaká antikoronavirová opatření a nová bezpečnostní pravidla fungují na palubě letadel?

Novinky a zajímavosti15. 6. 2020
To mě zajímá

Nejvyšší útesy, nejstarší klášter a jiné rekordy Kanárských ostrovů

Víte, kde jsou nejvyšší útesy, nejzáhadnější stavba, největší jeskyně nebo nejkrásnější pláž na Kanárských ostrovech? Na dalších řádcích vám odhalíme i jiné rekordy tohoto prázdninového ráje v Atlantiku.

Novinky a zajímavosti9. 6. 2020
To mě zajímá

Dezinfekce a odstupy. Jak to vypadá na otevřených plážích?

Když letos na pláž, tak jedině zodpovědně. Na plážích s ohledem na současnou situaci platí nová opatření, která mají zamezit šíření koronaviru. Jak to na plážích funguje?
 

Novinky a zajímavosti1. 6. 2020
To mě zajímá

Kam je možné cestovat?

Máte toulavé boty a rádi byste vyrazili za hranice i v roce 2021? Přečtěte si, kam se nyní může, jaké podmínky vstupu musíte splnit a jak je to s návratem. Informace pro vás pravidelně aktualizujeme.

Novinky a zajímavosti27. 5. 2020
To mě zajímá

Jaké jsou nejlepší aplikace na cestování?

Také už se opět vidíte na cestách? I my nedočkavě vyhlížíme zlepšení situace. Zdraví je na prvním místě, takže musíme být trpěliví, ale proč nevyužít volného času k přípravě? Zpříjemněte si čekání pořízením nejlepších aplikací na cestování!

Novinky a zajímavosti6. 5. 2020
To mě zajímá

Ostrov panenek: pohádka nebo noční můra?

Máte rádi hororové příběhy? A už jste slyšeli ten o mexickém Isla de las Muñecas? „Ostrov panenek“ nebyl turistickým webem stanice CNN zařazen mezi sedm nejděsivějších míst na světě jen tak pro nic za nic.

Novinky a zajímavosti30. 4. 2020
To mě zajímá